ZDJĘCIA określ rodzaj papieru

Cennik odbitek

Ilość (od) Ilość (do) Cena (10x15) Cena (13x18 / 15x21)
1 10 1,49zł 1,99zł
11 50 1,09zł 1,79zł
51 100 0,99zł 1,69zł
100 - 0,89zł 1,59zł

Odbitki zdjęć – Wrocław

Zachowaj piękne chwile! FotoPunkt to miejsce, w którym zamówisz odbitki zdjęć we Wrocławiu, a konkretnie – w położonych tuż obok Bielanach Wrocławskich. FotoPunkt znajduje się w centrum handlowym Aleja Bielany. Możesz więc zdecydować się na wywoływanie zdjęć przy okazji, podczas robienia zakupów.

Odbitki zdjęć online we Wrocławiu

Naszym klientom oferujemy m.in. odbitki zdjęć online. Wystarczy, że wgrasz na naszej stronie zdjęcia z aparatu czy smartfona, wybierzesz odpowiedni format, a następnie odbierzesz fotografie w naszym punkcie. Dzięki temu będziesz mieć swoje wspaniałe wspomnienia zawsze przy sobie. Nie bój się korzystać z naszego edytora na stronie! Jest niezwykle intuicyjny, a – co najważniejsze – dzięki niemu jesteś w stanie złożyć zamówienie, nie wychodząc z domu. W ten sposób działają zarówno amatorzy, jak i odwiedzający nas profesjonalni fotografowie.

Formaty odbitek zdjęć

Jeśli chodzi formaty, możesz wybrać jeden z trzech wariantów: odbitki zdjęć 10x15 cm, odbitki o rozmiarze 13x18 cm oraz odbitki o rozmiarze 15x21 cm. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać też papier połyskujący lub matowy – wiemy, że wykończenie jest bardzo ważne. Papier błyszczący zachwyca ostrością obrazu oraz soczystością kolorów, natomiast ten matowy warto wykorzystać w przypadku zdjęć w stonowanych, w pastelowych odcieniach. Co więcej, jest on zazwyczaj grubszy i bez problemu można go zwinąć w rulon. Ostateczny wybór powinien zależeć od Twoich potrzeb i preferencji.

Wywoływanie zdjęć

Przygotowując odbitki ze zdjęć w pobliżu Wrocławia, korzystamy z wysokiej klasy materiałów oraz sprawdzonych urządzeń, dzięki czemu możemy CI zaoferować świetną jakość. Nasze odbitki zdjęć są ostre, a do tego cechują się dobrym nasyceniem kolorów oraz odpowiednim kontrastem. Co więcej, gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, dzięki czemu mogą one do Twoich rąk dużo szybciej niż w innych, podobnych punktach. Ponadto nasz punkt jest otwarty w godzinach od 9.00 do 21.00, dzięki czemu z powodzeniem możesz nas odwiedzić nawet wieczorem.

Zdjęcia jako świetny prezent

Fotografie po wywoływaniu zdjęć będą świetnym pomysłem na prezent. Przykładowo, możesz je wręczyć przyjaciołom oraz ukochanej osobie. Dodatkowo, możesz je oprawić w dekoracyjną ramkę lub stworzyć z nich album i ozdobić go według własnego pomysłu. Kto wie, być może Twoje fotografie staną się wkrótce piękną ozdobą komody lub półki? Odwiedź nas i przygotuj bliskiej osobie niezapomniany upominek!