USŁUGI

Inne usługi fotograficzne - Wrocław

FotoPunkt oferuje szeroki zakres usług fotograficznych. Jedną z tych podstawowych, którą oferujemy, są zdjęcia do dokumentów we Wrocławiu, a w zasadzie– w Bielanach Wrocławskich. Oprócz tego, możesz u nas wykonać ksero, zlecić nam retusz i renowację zdjęć, a nawet wykonanie pięknych dekoracji ściennych: fototapet, naklejek, obrazów. Dowiedz się więcej.

Zdjęcia do dokumentów we Wrocławiu

Chcesz zrobić zdjęcia do dowodu we Wrocławiu? Potrzebne Ci fotografie do paszportu lub prawa jazdy? A może potrzebujesz uwiecznić swój wizerunek, aby uzyskać wizę lub kartę stałego pobytu? Cóż, wszystkie fotografie tego typu to tzw. zdjęcia biometryczne. W FotoPunkcie wykonujemy je szybko na poczekaniu. Jeśli chcesz, wykonamy dla Ciebie również zdjęcie legitymacyjne lub dyplomowe. Co więcej, aby móc je otrzymać, nie musisz się z nami specjalnie w tym celu umawiać.

Ksero pod Wrocławiem

Naszym klientom oferujemy także usługi ksero pod Wrocławiem. Oprócz tego, na Twoje życzenie, zajmiemy się laminowaniem, dzięki któremu Twoje dokumenty zyskają trwałość oraz piękny wygląd. Szukasz punktu oferującego skanowanie? Dobrze trafiłeś, ponieważ również i tą usługą się zajmujemy. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie także wydruki laserowe do formatu A3. Z powodzeniem możesz u nas zamówić nawet wydruki ploterowe do formatu B0.

Retusz i renowacja zdjęć

Jedną z naszych najważniejszych usług jest retusz zdjęć, dzięki któremu możesz poprawić ich jakość. A może zauważyłeś na zdjęciu rozdarcia, plamy, pęknięcia lub inne defekty? W takiej sytuacji pora na renowację. Dzięki niej możesz przywrócić im wspaniały wygląd sprzed lat. Wystarczy, że dostarczysz nam swoją fotografię lub wyślesz nam ją e-mailem – ocenimy, czy możemy się nią zająć. Jeśli tak, dokonamy jej wyceny i postaramy się wykonać całą usługę możliwie jak najszybciej.

Dekoracje ścienne

W sercu Dolnego Śląska wykonujemy także przepiękne dekoracje ścienne. Wydrukujemy dla Ciebie estetyczną fototapetę, z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie również naklejki, obrazy, a nawet magnesy. W pracy korzystamy z ekologicznego i bezwonnego atramentu lateksowego, któremu niestraszne są promienie UV, uszkodzenia mechaniczne czy nawet wilgoć i woda. Nie masz pomysłu na własną dekorację ścienną? Jeśli tak, możesz skorzystać z banku zdjęć Adobe Stock oraz wybrać interesują Cię fotografię. Jeżeli zdecydujesz się na jej wydruk u nas, zaoferujemy Ci wybór zdjęcia ze stocka w gratisie – normalnie musiałbyś za to sporo zapłacić. Odwiedź nas i sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować!