PUZZLE określ format, wybierz szablon

Puzzle ze zdjęcia - Wrocław

Chcesz utrwalić wyjątkowe chwile poprzez puzzle ze zdjęcia? Świetnie. W zakładzie FotoPunkt we Wrocławiu, a w zasadzie – w Bielanach Wrocławskich, oferujemy je w wielu wariantach. Znajdziesz u nas fotopuzzle w wersji z 120, 500, a nawet 1000 elementami. To sposób na uchwycenie wyjątkowych chwil w niebanalnej formie! Puzzle zapakowane są w eleganckie pudełko z nadrukowanym zdjęciem, które znajduje się na puzzlach.

Wybierz puzzle ze zdjęcia na prezent

Masz ochotę zaskoczyć bliskich spersonalizowanym prezentem? Jeśli tak, puzzle ze zdjęcia będą strzałem w dziesiątkę! Będą one świetnym upominkiem na Boże Narodzenie, walentynki, urodziny, Dzień Matki, a nawet i ślub. Warto pomyśleć również o puzzlach ze zdjęcia dla dzieci – w końcu to właśnie maluchy tak kochają je układać. Możesz mieć pewność, że nikt nie sprawi Twojej pociesze lub innej, bliskiej Ci osobie, takiej niespodzianki jak Ty.

Układaj puzzle ze zdjęciem i ciesz się wspaniałą rozrywką

Puzzle ze zdjęciem mogą być także świetną pamiątką, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie mnóstwo zabawy. Jeśli chcesz uwiecznić wspaniałe chwile, możesz to zrobić nie tylko na zdjęciach, ale także w formie puzzli. Co więcej, jeśli wybierzesz dużą układankę, zapewnisz sobie dużo radości przez wiele wieczorów! Możesz je układać także samodzielnie oraz potraktować je jako relaksującą rozrywkę, która pomaga dogłębnie wyciszyć się i odprężyć.

Zaprojektuj puzzle z własnym zdjęciem

Niezależnie od tego, czy interesują Cię puzzle dla dzieci czy dorosłych, musisz odpowiednio je zaprojektować. Warto w tym celu spojrzeć na wiele przygotowanych przez nas szablonów, dzięki czemu możesz swoje puzzle skomponować na różne sposoby. Przykładowo, może je zaprojektować z jednej, trzech, pięciu lub siedmiu fotografii, ustawić zdjęcie w pionie lub poziomie. Jeśli chcesz, możesz je ozdobić także zabawnymi grafikami czy hasłami, tak aby całość była jeszcze bardziej wyjątkowa.

Fotopuzzle na zamówienie we Wrocławiu

Wbrew pozorom, przygotowanie puzzli z 500, czy 1000 elementów nie jest skomplikowane. Wystarczy, że powierzysz to zadanie profesjonalnej firmie pod Wrocławiem, takiej jak np. FotoPunkt. W tym celu musisz jedynie wgrać zdjęcie lub kilka zdjęć w naszym fotoedytorze. Po wykonaniu projektu wystarczy go do nas przesłać. To wszystko, pozostaje tylko czekać na kontakt z naszej strony. Pamiętaj, że nasze puzzle cechują się dużą wytrzymałością oraz wysoką jakością. Całość przygotowujemy przy wykorzystaniu druku cyfrowego, który jest odpowiednio zabezpieczamy. Zajrzyj na naszą stronę i skomponuj własne fotopuzzle!