OBRAZY określ format, wybierz szablon

Fotoobrazy – Wrocław

Pragniesz umieścić ukochane zdjęcie na ścianie, ale zależy Ci na tym, aby było ono trwalsze niż zwykły plakat? Jeśli tak zainteresuje Cię fotoobraz – we Wrocławiu z roku na rok zyskuje on coraz większą popularność. To wyjątkowa dekoracja ścienna, która - oprócz swojej wytrzymałości - posiada jeszcze więle zalet. Przede wszystkim pozwala jednak uchwycić wspaniałe momenty w niepowtarzalny sposób.

Fotoobraz na płótnie - Wrocław

Fotoobraz na płótnie, czyli obraz ze zdjęć, nadaje indywidualnego rysu każdemu wnętrzu oraz wnosi do niego unikalną aurę. Oprócz walorów dekoracyjnych, okazuje się on bardzo praktyczną ozdobą. Przykładowo, jest znacznie bezpieczniejszy niż fotografie umieszczone w ramach czy antyramach, które bywają zagrożeniem dla małych dzieci oraz żywiołowych pupilów. Nie ma ryzyka, że fotobrazy się stłuką lub zniszczą. Co więcej, są one bardzo lekkie, dlatego z powodzeniem można je zawiesić w pokoju dziecięcym. Ponadto, aby umieścić je ścianie, wystarczy metalowy uchwyt lub zwyczajny sznurek.

Magiczne fotoobrazy ze zdjęć

Wykonane przez nas fotoobrazy we Wrocławiu zachwycają intensywnymi kolorami – jest to możliwe dzięki zastosowaniu m.in. odpowiednich metod drukowania. Co więcej, dzięki profesjonalnym urządzeniom wszystkie szczegóły są precyzyjnie odwzorowane. Fotografie drukujemy na materiale podobnym do płótna, które jest z kolei oprawiane na krośnie. To z kolei sprawia, że nadruk znajduje się na całej powierzchni materiału. Warto zaznaczyć, że fotoobrazy na płótnie mają zadrukowane również same boki.

Fotokolaże i fotomozaiki

Możemy dla Ciebie wykonać również fotokolaże czy fotomozaiki, czyli – w tym przypadku – fotoobrazy złożone z kilku zdjęć. W ten sposób uzyskasz wspaniałą kompozycję, która uchwyci jeszcze więcej cudownych chwil. Taki fotoobraz to wspaniały pomysł na prezent: możesz na nim umieścić np. zdjęcia ze ślubu lub fotografie z rodzinnego wyjazdu w góry. Świetnym rozwiązaniem będzie również fotoobraz na Dzień Babci i Dziadka. Co więcej, świetnie będzie prezentował się w wielu wnętrzach fotoobraz z abstrakcją. Jak więc widzisz, możliwości są tysiące!

Fotoobrazy w różnych rozmiarach

Jeśli planujesz zainwestować w fotoobrazy ze zdjęcia, zastanów się, jaki format będzie dla Ciebie odpowiedni. Przykładowo, mogą mieć one następujące rozmiary: 30x40 cm, 40x60 cm, 50x70 cm, 70x100 cm, 80x120 cm. Jak widzisz, do wyboru masz ich całkiem sporo! Co więcej, wystarczy, że w naszym edytorze wgrasz zdjęcie z komputera, a następnie odpowiednio je ustawisz. Jeśli zdjęcie będzie mniejsze od zalecanego rozmiaru, system Cię o tym poinformuje. To wszystko! :)