FOTO KARTKI wybierz szablon

Foto-kartki – Wrocław

Można wymienić wiele powodów, dla których warto wydrukować fotokartki. Doskonale sprawdzą się one w roli pocztówki z wyjazdu, zaproszenia na ślub, a nawet jako podziękowanie za pomoc w ważnej sprawie. Szukasz perfekcyjnej foto-kartki? We Wrocławiu, a konkretnie – w Bielanach Wrocławskich znajdziesz egzemplarz idealny dla siebie!

Fotokartki urodzinowe - Wrocław

Foto kartki urodzinowe to znakomita forma zaproszenia na osiemnastkę, trzydziestkę czy nawet sześćdziesiątkę! Jeśli chodzi o wiek, nie ma tutaj żadnych ograniczeń – najlepiej sprawdzą się jednak wtedy, gdy urodziny są pewnymi kamieniami milowymi w życiu jubilata. Dzięki temu, że foto kartki można personalizować, stanowią one wspaniałą pamiątkę nawet już po samych urodzinach. Świetnym rozwiązaniem jest także foto kartka na roczek – dziecko z pewnością doceni w przyszłości tak piękny, a często również zabawny prezent.

Foto kartka na walentynki

Poszukujesz we Wrocławiu foto kartki na walentynki? Jeśli tak, jesteś w odpowiednim miejscu. W FotoPunkcie znajdziesz ich szeroki wybór, dzięki którym Twój prezent dla ukochanego lub ukochanej będzie niepowtarzalny. Możesz mieć pewność, że dzięki takiemu upominkowi oboje długo nie zapomnicie o uczuciu, którym siebie darzycie. To również wspaniały sposób na wyrażenie tego, co właściwie czujesz – również wtedy, gdy druga osoba jeszcze o tym nie wie.

Kolaż z foto kartek

Pragniesz przygotować kolaż z fotografii i powiesić go np. nad biurkiem? Jeśli tak, również warto zdecydować się na foto kartkę ze zdjęciem, a w zasadzie z kilkoma zdjęciami. Wystarczy, że w naszym edytorze załadujesz fotografie, które kochasz, a my zajmiemy się resztą. Możesz wybrać maksymalnie aż osiem fotografii, dzięki czemu w całej kompozycji możesz uwzględnić najpiękniejsze chwile z przyjaciółmi czy drugą połówką. Co więcej, możesz całość urozmaicić np. różnymi hasłami, sentencjami czy też zabawnymi obrazkami.

Foto kartka na chrzest

Chrzest to ważna, rodzinna uroczystość. Aby podkreślić jej wagę, często wysyłamy zaproszenia. Jak się okazuje, również i je możesz spersonalizować i umieścić w nich np. zdjęcie swojego dziecka. Niby mały szczegół, a daje tak wiele. Możemy Ci zagwarantować, że dzięki foto kartce szanse przybycia na chrzest wzrosną wielokrotnie! Nie wierzysz? Jeśli tak, załaduj w naszym edytorze zdjęcie i wpisz wszystkie niezbędne dane, przekaż nam całość do wywołania, a następnie obserwuj reakcje członków rodziny. Zapewniamy Cię, że nie pożałujesz! :)