ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW
W naszym punkcie wykonujemy zdjęcia :
– biometryczne – do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, wiz, kart stałego pobytu
– legitymacyjne
– dyplomowe
– inne według wytycznych klienta.
Zdjęcia wykonujemy na poczekaniu, w ok. 10-15 minut.

ODBITKI NATYCHMIASTOWE
Do Państwa dyspozycji udostępniamy FOTO KIOSK w którym możecie Państwo sami wybrać zdjęcia do wywołania i odebrać je zaraz po złożeniu zamówienia. Odbitki natychmiastowe dostępne są w trzech formatach : 10×15, 13×18 oraz 15×20.
Odbitki w laboratorium wywołujemy na urządzeniu Fuji Frontier na papierach Fuji. Oferujemy korzystne ceny i krótkie terminy realizacji.


ZDJĘCIA W DUŻYM FORMACIE / FOTO OBRAZY

FOTO-OBRAZ to świetny pomysł na prezent. Usługę druku wielkoformatowego świadczymy na miejscu. Jeśli szukacie Państwo oryginalnego prezentu polecamy nasze foto-obrazy, które możecie zamówić i odebrać po wykonanych zakupach w Galerii Aleja Bielany. Doskonała jakość wydruku w bogatych barwach i żywych tonach sprawi, że przyciągną one wzrok każdego.

FOTO UPOMINKI
Kubki, koszulki, puzzle, kamienie granitowe – to tylko niektóre nasze gadżety na których możemy uwiecznić Państwa fotografie. Zapraszamy do naszego punktu aby zapoznać się z oryginalnymi upominkami.

FOTO ALBUMY / FOTO KALENDARZE
Wykonamy w expresowym czasie również dla Państwa Foto Albumy oraz kalendarze bindowane oraz biurkowe.

DEKORACJE ŚCIENNE
W naszym punkcie wydrukujemy Fototapetę każdego wymiaru a także inne dekoracje ścienne, obrazy, naklejki i magnesy – np na lodówki, laptopy. Drukujemy ekologicznym i bezwonnym atramentem latexowym, odpornym na światło UV, uszkodzenia mechaniczne i wodę.

KSERO
W Centrum Handlowym Aleja Bielany w Bielanach Wrocławskich świadczymy również usługi ksero, laminowania oraz skanowania dokumentów. Oferujemy wydruki laserowe do formatu A3 oraz wydruki ploterowe do formatu B0.